Przejdź do treści

SESJE

HEART&MIND FUSION - FUZJA SERCA I UMYSŁU

Państwa samopoczucie zależy od Waszego sposobu myślenia i postrzegania świata. Jeśli odbieracie coś jako zagrożenie, Wasz organizm wyzwala reakcję stresową, której możecie być nawet nieświadomi, a to może skutkować różnymi dolegliwościami. Podstawą sesji uzdrawiających wykonywanych przeze mnie jest indywidualne i holistyczne podejście do człowieka jako całości. Istnieje bardzo ścisłe powiązanie pomiędzy naszym myśleniem, emocjami, wartościami oraz organizmem fizycznym. Długotrwałe tłumienie w sobie emocji, dawno zapomniane urazy i traumy, brak wybaczenia to tylko niektóre elementy ujawniające się po jakimś czasie w naszym ciele.

Sesje są wykonywane w celu:

 • redukcji stresu
 • wyjścia z depresji
 • uwolnienia się od negatywnych wspomnień
 • wzmocnienia poczucia własnej wartości, wiary w siebie i swoje możliwości
 • oczyszczenia ciała z negatywnych wibracji
 • odnalezienia radości w każdym dniu swojego życia
 • uzdrowienie relacji w związkach/z blikimi osobami
 • przyciągnięcia obfitości i bogactwa
 • aktywacji chromosomu młodości i witalności
 • uzdrowienia emocjonalnego i fizycznego (bóle głowy czy innych części ciała, depresja, stres, wahania emocjonalne, lęki, nowotwory)
 • zdjęcia klątw i uroków oraz wszelkiego rodzaju ślubowań
 • odprowadzenia Duszy do Światła (w przypadku opętań lub „przyklejeń” bytów astralnych do osoby, która poddawana jest sesji).

Jak przebiega sesja?

W pierwszym etapie informuję Klienta na czym polega sesja oraz jak doprowadził się do stanu, w którym aktualnie jest. Nie pytam o nic Klienta gdyż lubię mieć tzw. „czystą kartę”. Im mniej wiem o Kliencie, tym łatwiej jest mi odczytywać pole morfogenetyczne bez zbędnych sugestii z zewnątrz.

Następnie wprowadzam Klienta w stan theta i skanuję Jego ciało energetyczne. Podczas takiego skanu ustalam zatory i bloki energetyczne, które uniemożliwiają Klientowi prowadzenie szczęśliwego życia oraz uwalniam je z biopola Klienta. Jeżeli dana osoba ma podczep energetyczny, w postaci Duszy innego człowieka lub innej energii, to również uwalniam je do Światła.

Podczas sesji oczyszczam aurę Klienta lub usuwam czakry jeżeli Klient jest na to gotowy. Czakry są błędnie interpretowane jako system energetyczny człowieka, jest zupełnie na odwrót – jest to system wykradania energii z człowieka, który prowadzi docelowo do Jego zniewolenia.

Po sesji można od razu odczuć ulgę, Klienci czują się lżejsi, szczęśliwsi i bardziej swobodni, często dochodzi do natychmiastowych uzdrowień (jeżeli ktoś ma problem natury zdrowotnej i jest gotowy na przyjęcie uzdrowienia). Najczęściej wystarcza pojedyncza sesja aby uwolnić się od lęku lub jakiegoś strapienia, lecz w niektórych przypadkach gdzie wymagana jest terapia (np. uzależnienia) wówczas ustalamy indywidualny tok spotkań.

HEART&MIND FUSION - huna/hO'OPONOPONO

Sesje wykonywane są w gabinecie lub na odległość przez telefon, Messenger, WhatsApp
ENERGIA NIE ZNA CZASU I PRZESTRZENI GDYŻ WSZYSTKO JEST ENERGIĄ