Przejdź do treści

Biophilia Tracker X4 Max

uzdrawianie na odległość

Uzdrawianie falą skalarną

Zarówno Biofilia z Meta Black Box DNA/RNA, jak i Spooky2 są urządzeniami służącymi do oddziaływań zdalnych w ramach splątania kwantowego przekazywanego za pomocą fal skalarnych. Umożliwiają one prowadzenie terapii zdalnych z wykorzystaniem próbki DNA Klienta (paznokieć) oraz przeprowadzanie pełnej zdalnej diagnostyki organizmu wraz z terapiami uzdrawiającymi działającymi na odległość.
Terapie zdalne są tak samo skuteczne, jak terapie przeprowadzane w gabinecie. Co więcej umożliwiają zdalną diagnostykę wraz z terapią u osób, które nie mogą korzystać ze stacjonarnego biorezonansu z powodu posiadania rozrusznika serca lub implantów.
Urządzenie zapewnia brak ograniczeń odległości. Wykonuje skany i zabiegi na całym świecie!
Urządzenie Biofilia współpracuje z Meta Black Box DNA i RNA. Jest to komora rezonansowa do skanowania i wykonywania terapii na odległość. Jest to rodzaj kwantowego skanera, który równocześnie urządzenie skanuje ciała Klienta i oczyszcza je bez konieczności obecności Klienta w gabinecie – uzdrawia je na odległość. Posiada podwójny zestaw bioprzewodników. Umieszczona w nim próbka DNA – RNA (paznokieć) Klienta nawiązuje połączenie z jego ciałem biologicznym. Wykorzystana w urządzeniu technologia skalarna skanuje osobę w poszukiwaniu dysfunkcji zdrowotnych, pasożytów, czy innych pategenów.

Czym jest Meta Black Box DNA i RNA?

Jest to zdalna komora rezonansowa, która działa na zasadzie splątania kwantowego. Splątanie kwantowe to niezwykłe zjawisko polegające na tym, że cząstki mogą pozostawać ze sobą ściśle powiązane, nawet gdy dzieli je znaczna odległość. Dwie cząstki, takie, jak na przykład foton lub elektron są ze sobą powiązane, niezależnie od dzielącej je odległości. Jeśli cokolwiek przydarzy się jednej z nich, natychmiast wpływa to na stan splątanej z nią cząstki, teoretycznie nawet wtedy, gdy dzielą je miliony lat świetlnych.
Energia-skalarna-2
Energia-skalarna-3

Jak działa splątanie?

Splątanie to pojawia się, gdy w jednym procesie fizycznym powstają lub oddziałują pary obiektów kwantowych, np. fotonów. Dwa fotony są splątane, gdy nie jest możliwy pełny opis jednego z nich bez odwoływania się do drugiego. Splątanie oznacza więc sytuację, gdy w celu określenia stanu jednej cząstki kwantowej niezbędna jest wiedza o stanie jej splątanego partnera. Taki układ fizyczny zachowuje swą spójność nawet po rozdzieleniu cząstek. Mogą one przebywać w dużej odległości od siebie, mimo to tworzą całość. Taką cząsteczką jest DNA.
Twoje paznokcie są częścią Twojego ciała, są Twoim DNA. Kiedy więc określona częstotliwość uzdrawiająca jest emitowana z urządzenia Spooky2 lub Biofilia (za pośrednictwem Meta Black Box DNA/RNA) na Twoją cząsteczkę DNA kierowana na kawałeczek Twojego paznokcia, będzie ona również oddziaływała na całość, czyli Twoje ciało, którego DNA jest identyczne z DNA kawałeczka Twojego paznokcia.
Jak więc właściwie działa Tryb Zdalny? Cóż, ponieważ DNA ma dwie wiązki spiralnie nawzajem wokół siebie owinięte, działają jako rodzaj anteny będącej w stanie nadawać i odbierać informację przenoszoną energią poprzez przestrzeń nielokalną. Spooky wysyła do fragmentu paznokcia energię częstotliwości, która, odbierana przez DNA w paznokciu, jest następnie niezwłocznie przekazywana przez pole nielokalne organizmowi o identycznym DNA, czyli organizmowi osoby, która umieściła drobny fragment swojego paznokcia w splocie przystawki.

Kompleksowa analiza wszystkich organów i układów organizmu ludzkiego:

 • Układ Krążeniowo-Naczyniowy
 • Układ pokarmowy
 • Układ moczowo płciowy.
 • Układ ruchu
 • Układ oddechowy
 • System endokrynologiczny
 • Układ nerwowy
 • Biochemiczna analiza krwi
 • Infekcje w narządach i układach – wirusy, bakterie, grzyby, pierwotniaki, zakażenia robakami itp. (gronkowce i paciorkowce, giardiozy, włośnica, chlamydia, itp.)
 • Ocena jakościowa poziomu hormonów, nadnercza, przysadka mózgowa, trzustka, tarczyca, gruczoły płciowe
 • Poziom odporności
 • Diagnoza alergologiczna
 • Testowanie leków (indywidualny dobór leków)
 • Diagnoza chromosomalna
 • Analiza laboratoryjna (morfologia krwi, parametry biochemiczne, hormony, pierwiastki śladowe)
 • Leczenie procesów patologicznych identyfikowanych za pomocą terapii bio rezonansowej (meta-terapia).
 • Metoda terapeutyczna Litoterapia (częstotliwościami spektralnymi indywidualnie dobranymi minerałami)
 • Strach, Matryca emocji, Konflikty, Matryca związku…
  Spooky2
 • Detoksykacja: szczepienia, papierosy, alkohol, narkotyki itp.
Metaterapia to terapia majaca na celu stymulowanie procesow zdrowienia dzieki doladowaniom energetycznym zaburzonych organow czestotliwosciami idealnie zdrowych organow. Efektem jest oczyszczenie  blokad naturalnych przeplywow energii w narzadach i ukladach organizmu dzieki przesylowi odpowiednich sygnalow elektromagnetycznych.

Biophilia Tracker X4 Max - uzdrawianie na odległość

Sesje wykonywane są na odległość.