Przejdź do treści

HUNA - WARSZTATY ONLINE

HUNA - WĘDRÓWKA W GŁĄB SIEBIE - DETOKS CIAŁA I UMYSŁU

warsztaty-huna

W trakcie 9-dniowych warsztatów odbędziesz cudowną podróż w głąb samego/samej siebie, oczyścisz swój umysł i ciało – poznasz, dające spektakularne efekty, techniki oczyszczania aury, jak i nauczysz się usuwać toksyny ze swojego ciała fizycznego.

Warsztaty są dwupoziomowe – uzdrawiamy równocześnie umysł i ciało. Podczas odbywających się co drugi dzień spotkań będziemy wspólnie przeprowadzać ceremonię Ho’oponopono, która jest silnym procesem uzdrawiającym i energetyzującym Twoje ciało. Dzień bez spotkań przeznaczamy na przygotowanie ankiety Ho’oponopono.

Program warsztatów został opracowany tak, abyś nauczył/a się skutecznie samodzielnie uzdrawiać swoje ciało na wielu płaszczyznach Twojego istnienia. Poznasz wspaniałe techniki Huny, dzięki którym uwolnisz się od ograniczających Ciebie uwarunkowań, uzdrowisz swoje życie w każdym obszarze swojej egzystencji – od zdrowia, po związki czy finanse.

Pierwszy dzień przeznaczony jest w całości na przyswojenie sobie ideologii i technik Huny. Jest to całościowy jednodniowy kurs „HUNA – TAJEMNA WIEDZA HAWAJSKA” podczas którego poznasz cudowne techniki uzdrawiania i przyciągania obfitości.

 Jedną z tych technik jest Ho’oponopono, które wywodzi się ze starożytnej filozofii Huny. Huna zaś wskazuje indywidualne drogi, które poprawiają jakość życia człowieka w każdym aspekcie jego bytu: fizycznym, eterycznym, psychicznym, mentalnym i duchowym. Pokazuje ona jak zharmonizować ze sobą wszystkie te aspekty, tak aby być szczęśliwym i zadowolonym. Huna dowodzi również, iż każda istota ludzka jest wyjątkowa, ma swój indywidualny plan życia, który jest w harmonii z całkowitym planem kosmicznym wszechświata.

Podczas kursu dowiesz się jakie są zasady przyciągania obfitości i dobrobytu, poznasz sekret prawa przyciągania oraz uwalniania od traum i negatywnych uwarunkowań. Przez kolejne 9 dni nauczysz się świadomie kreować swoją wymarzoną rzeczywistość.

Pierwszy dzień to równocześnie zmiana Twoich nawyków żywieniowych. Zaczynamy go od wprowadzenia w miejsce posiłków świeżo wyciskanych soków. Detoks sokowy cudownie oczyszcza ciało przez co umysł z łatwością wchodzi w wyższe stany świadomości. Detoks przewidziany jest na 9 dni, ale nie martw się, będziesz mógł/mogła go skrócić jeżeli uznasz, że na pierwszy raz to zbyt duże wyzwanie dla Ciebie. Szczegóły przeprowadzenia detoksu dostaniesz kilka dni przed rozpoczęciem kursu, tak abyś mogła/mógł swobodnie przygotować się do niego.

Co zyskujesz?

lżejsze ciało, bardziej lotny umysł, poczucie spokoju i szczęścia, uwolnienie od lęku;) jeżeli pragniesz zmienić swoje życie, a nie wiesz jak zacząć, zapraszam;) zrobimy to razem krok po kroku:)

PROGRAM WARSZTATÓW

Program warsztatów

12.05.-20.05.2022

Dzień pierwszy (spotkanie online, 12.05 piątek, godz. 11.00 - 18.00)

wprowadzenie do 9-dniowego procesu oraz kurs "Huna - tajemna wiedza hawajska"


Dzień drugi (13.05 sobota)

przygotowujesz ankietę Ho'oponopono - jest to kontynuacja procesu oczyszczania, który rozpoczął się w sobotę; pamiętaj o aktywności ruchowej i sokach;)

Dzień trzeci (spotkanie online, 14.05 niedziela, godz. 19.00-20.30)

wspólna ceremonia Ho'oponopono (oczyszczanie energetyczne); omówienie procesu detoksu, czas na pytania;

Dzień czwarty (15.05 poniedziałek)

zastanów się co chcesz uzdrowić następnego dnia, zrobisz to podczas medytacji Magicznego Ogrodu - jest to kontynuacja procesu oczyszczania, który rozpoczął się w sobotę; pamiętaj o aktywności ruchowej i sokach;)

Dzień piąty (spotkanie online, 16.05 wtorek, godz. 19.00-20.30)

Medytacja Magicznego Ogrodu (zaobserwowanie i usuwanie negatywnych programów Twojego umysłu); omówienie procesu detoksu, czas na pytania;

Dzień szósty (17.05 środa)

przygotowujesz ankietę Ho'oponopono - jest to kontynuacja procesu oczyszczania, który rozpoczął się w sobotę; pamiętaj o aktywności ruchowej i sokach;)

Dzień siódmy (spotkanie online, 18.05 czwartek, godz. 19.00-20.30)

wspólna ceremonia Ho'oponopono (oczyszczanie energetyczne); omówienie procesu detoksu, czas na pytania;

Dzień ósmy (19.05 piątek)

zastanów się co chcesz uzdrowić następnego dnia, zrobisz to podczas modlitwy Huny w Twojej indywidualnej intencji - jest to kontynuacja procesu oczyszczania, który rozpoczął się w sobotę; pamiętaj o aktywności ruchowej i sokach;)


Dzień dziewiąty (spotkanie online, 20.05 sobota, godzina 11.00-12.30)

Modlitwa Huny - kreatywna wizualizacja - przyciąganie obfitości do swojego życia; zakończenie kursu.

Wszystkie materiały szkoleniowe dostaniesz na swoją skrzynkĘ mailową.

Koszt warsztatów 1300 zł

Konto do wpłat:

Alion – Medycyna Naturalna Sp. z o.o. 

94 1090 2590 0000 0001 4450 5510

ZAPRASZAM SERDECZNIE!

Zapisy pod nr tel. 724 920 202  lub na maila kontakt@gabinet-alion.pl (proszę zostawić imię i nazwisko oraz nr kontaktowy).

HEART&MIND FUSION - huna/hO'OPONOPONO

Sesje wykonywane są w gabinecie lub na odległość przez telefon, Messenger, WhatsApp
ENERGIA NIE ZNA CZASU I PRZESTRZENI GDYŻ WSZYSTKO JEST ENERGIĄ