Przejdź do treści

EMBODY SCULP NEO

SUPER SZYBKIE MODELOWANIE SYLWETKI

Modelowanie sylwetki nigdy dotąd nie było tak proste!

 – Nowatorska technologia Embody Sculp Neo to zabiegi wyszczuplające, których efekty zachwycą nawet stałych bywalców siłowni.

Szczupłe, smukłe, jędrne, umięśnione ciało

Temat skutecznego modelowania sylwetki wraca zawsze po zimie, kiedy zamierzamy stracić kilka zbędnych kilogramów. Niemniej jednak szczupłe, zgrabne ciało to powód do zadowolenia i wzrostu pewności siebie bez względu na porę roku i wiek. Brzuch, pośladki, ramiona, uda, łydki – dzięki zaawansowanej technologii Embody Sculp Neo można szybko osiągnąć spektakularne efekty. Zabiegi urządzeniem Embody Sculp Neo z funkcją podczerwieni jednocześnie modelują sylwetkę, wzmacniając i rzeźbiąc mięśnie oraz pomagając spalić zbędny tłuszcz. Ponadto są nieinwazyjne, bezbolesne oraz szybko przynoszą niesamowite efekty.

Modelowanie-sylwetki
Embody-Sculp-Neo

Modelowanie sylwetki

Siła technologii Emsculp Neo

Urządzenia BTL EMSCULP zostały zatwierdzone przez amerykańską organizację FDA jako urządzenia modelujące sylwetkę. Zabiegi BTL EMSCULPT NEO nie tylko pomagają spalić tłuszcz, ale także umożliwiają rozbudowanie i wzmocnienie mięśni. Urządzenia wykorzystują terapeutycznie pole magnetyczne (rodzaj rezonansu magnetycznego) bazujące na nieinwazyjnej technologii HIFEM (High-Intensity Focused ElectroMagnetic Technology), która wywołuje 30 000 mocnych skurczów mięśni w ciągu 30 minut oraz RF – falę podczerwoną niszczącą podskórny tłuszcz i napinającą skórę.

Tylko 4 zabiegi na partię ciała aby zobaczyć efekty!!!

EMSCULPT NEO redukuje podskórną tkankę tłuszczową i pozwala osiągnąć efekty, jak żaden inny nieinwazyjny zabieg dostępny na rynku.

  • Seria 4-ech zabiegów EMSCULPT NEO wywołuje wzrost mięśni podobny do 12-16 tygodni treningu oporowego!
  • Seria 4-ech zabiegów EMSCULPT NEO daje przyrost masy mięśni o ok. 25%!
  • Seria 4-ech zabiegów EMSCULPT NEO zmniejsza tkankę tłuszczową o prawie 30%!

Te zaskakujące wyniki, to efekt współdziałania dwóch rodzajów energii:

  1. RF – Fali radiowej, która rozbija i niszczy podskórny tłuszcz w procesie termolipolizy,
  2. HIFEM – High-Intensity Focused ElectroMagnetic Technology, która poprzez maksymalne skurcze spala tkankę tłuszczową.

Najnowsza innowacja to połączenie dwóch rodzajów energii, tak by w jednym zabiegu jednocześnie działać na mięśnie, na tłuszcz oraz na skórę. Co to oznacza dla Klienta? Pośladki są bardziej ujędrnione i uniesione, a brzuch twardy i płaski. Łydki stają się bardziej smukłe, a ramiona wyrzeźbione – koniec z „pelikanami”. Mięśnie stają się mocniejsze i bardziej widoczne. A wszystko to jest możliwe bez zastrzyków, skalpela i bólu.

Jak wygląda zabieg?

Urządzenie EMSCULP NEO posiada specjalne uchwyty, które przykłada się w okolicy brzucha, pośladków, rąk, ud, łydek oraz mocuje specjalnymi pasami. Dostarczana przez nie energia wywołuje drgania, delikatne mrowienie oraz skurcze mięśni. Zabieg jest na tyle nieinwazyjny, że w jego trakcie można swobodnie czytać książkę.

Zazwyczaj zabieg rozpoczyna się od zaaplikowania niskiego poziomu energii, który jest sukcesywnie wzmacniany, tak aby nie obciążać nadmiernie mięśni. Drgania następują w odstępie kilku sekund oraz mają odmienną amplitudę. W pierwszym etapie odczuwane są intensywne wibracje, które przenikają w głąb ciała wywołując skurcze mięśni.
W następnym etapie skurcze przyjmują formę „oklepywania” ciała, co ma na celu rozbicie kwasu mlekowego uwalnianego w trakcie zabiegu przez pracujące mięśnie. Taka naprzemienność pozwala uniknąć zakwasów.

Dzięki temu już po 4-ech zabiegach można osiągnąć znaczną poprawę napięcia mięśniowego, wyrazistą rzeźbę wybranej partii ciała oraz generalną poprawę kondycji całego organizmu. Co więcej wskutek zabiegu skóra staje się również bardziej jędrna i napięta, wolna od cellulitu. Jeśli połączymy je ze zdrową dietą i umiarkowaną aktywnością, rezultaty będą niesamowite!

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą stracić zbędną tkankę tłuszczową, nie tracąc przy tym masy mięśniowej oraz zachowująć jędrną skórę. Ponadto zabieg dedykowany jest osobom, które wskutek utraty wagi mają problem z nadmiarem skóry. Seria zabiegów pozwoli pozbyć się „luźnego problemu”.

Zabiegi EMSCULP NEO działają nie tylko na ciało, ale i również na poziom jego energii. Po zabiegach można odczuć przypływ sił witalnych i większe doenergetyzowania ciała. Działają one również mocno przeciwstarzeniowo więc można je stosować w każdym wieku.

EMBODY SCULP NEO - SUPER SZYBKIE MODELOWANIE SYLWETKI

Sesje wykonywane są w gabinecie.