SESJEHEART&MIND FUSION - FUZJA SERCA I UMYSŁU


Państwa samopoczucie zależy od Waszego sposobu myślenia i postrzegania świata. Jeśli odbieracie coś jako zagrożenie, Wasz organizm wyzwala reakcję stresową, której możecie być nawet nieświadomi, a to może skutkować różnymi dolegliwościami. Podstawą sesji uzdrawiających wykonywanych przeze mnie jest indywidualne i holistyczne podejście do człowieka jako całości. Istnieje bardzo ścisłe powiązanie pomiędzy naszym myśleniem, emocjami, wartościami oraz organizmem fizycznym. Długotrwałe tłumienie w sobie emocji, dawno zapomniane urazy i traumy, brak wybaczenia to tylko niektóre elementy ujawniające się po jakimś czasie w naszym ciele.


Sesje są wykonywane w celu:

- redukcji stresu

- wyjścia z depresji

- uwolnienia się od negatywnych wspomnień
- wzmocnienia poczucia własnej wartości, wiary w siebie i swoje możliwości

- oczyszczenia ciała z negatywnych wibracji
- odnalezienia radości w każdym dniu swojego życia

- uzdrowienie relacji w związkach/z blikimi osobami

- przyciągnięcia obfitości i bogactwa

- aktywacji chromosomu młodości i witalności

- uzdrowienia emocjonalnego i fizycznego (bóle głowy czy innych części ciała, depresja, stres, wahania emocjonalne, lęki, nowotwory)

- zdjęcia klątw i uroków oraz wszelkiego rodzaju ślubowań

- odprowadzenia Duszy do Światła (w przypadku opętań lub "przyklejeń" bytów astralnych do osoby, która poddawana jest sesji).


Jak przebiega sesja?


W pierwszym etapie analizuję problem, z którym przyszła osoba. Podczas rozmowy poznajemy się wzajemnie, oswajamy ze swoją energią, ustalam wzorce/przekonania, które blokują Klienta i uniemożliwiają Jemu samorealizację. Następnie wprowadzam Klienta w stan theta i skanuję Jego ciało energetyczne. Podczas takiego skanu ustalam zatory i bloki energetyczne, które uniemożliwiają Klientowi prowadzenie szczęśliwego życia oraz uwalniam je z biopola Klienta. Jeżeli dana osoba ma podczep energetyczny, w postaci Duszy innego człowieka lub innej energii, to również uwalniam je do Światła. Podczas sesji oczyszczam czakry i aurę Klienta. Każdy Klient dostaje również w prezencie zestaw afirmacji podprogowych dotyczących problemu jaki Jemu doskwiera.

Po sesji można od razu odczuć ulgę, Klienci czują się lżejsi, szczęśliwsi i bardziej swobodni, często dochodzi do natychmiastowych uzdrowień (jeżeli ktoś ma problem natury zdrowotnej i jest gotowy na przyjęcie uzdrowienia). Najczęściej wystarcza pojedyncza sesja aby uwolnić się od lęku lub jakiegoś strapienia, lecz w niektórych przypadkach gdzie wymagana jest terapia (np. uzależnienia) wówczas ustalamy indywidualny tok spotkań. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


HO'OPONOPONO


Sesja polega na stworzeniu wspólnie z Klientem ankiety, w której opisane są Jej/Jego problemy oraz przeprowadzeniu ceremonii Ho'oponopono (modlitwy), która uwalnia Klienta od wszelkich blokad, zaporów i ograniczeń energetycznych.

 

Efekty sesji są często natychmiastowe gdyż energia działa już podczas wykonywania rytuału/modlitwy. Podczas rytuału zostaje uruchomiony proces  żalu i przebaczania, który sięga często bardzo głębokich korzeni (przyczyn), o których nie zdajemy sobie nawet sprawy gdyż mogą one tkwić w naszych poprzednich wcieleniach lub w historii naszych przodków. Energia uwolniona podczas rytuału oczyszcza naszą i naszej rodziny karmę przynosząc niejednokrotnie niesamowite rozwiązania trapiących nas problemów.


Sesja trwa zazwyczaj do 1 godziny. Może odbywać się również na odległość via Skype.SESJE WYKONYWANE SĄ W GABINECIE LUB NA ODLEGŁOŚĆ VIA SKYPE (ENERGIA NIE ZNA CZASU I PRZESTRZENI GDYŻ WSZYSTKO JEST ENERGIĄ)


Jestem certyfikowanym praktykiem wielu metod uzdrawiania energią, min. ThetaHealing, absolwentką kursów Dwupunktu - Matrycy Energetycznej I i II stopnia, Ho'oponopono, Psychotroniki, szkoleń 5Praw Natury (Nowa Medycyna Germańska). Z wykształcenia jestem magistrem Dyplomacji i Stosunków Międzynarodowych oraz licencjonowanym marketingowcem z zakresu Zarządzania Biznesem, a z zamiłowania już od najmłodszych lat interesuję się ezoteryką i rozwojem duchowym człowieka. W swojej praktyce pracuję również takimi metodami, jak: Soul Body Fusion, metoda J. Silvy, rosyjska medycyna informacyjna oraz numerologia. Moje umiejętności postrzegania pozazmysłowego (ESP – Extra Sensory Perception) rozwijały się od dzieciństwa - wglądy w światy astralne, doświadczenia z OBE, zdolności synestezji (stany, w których doświadczenia jednego zmysłu np. wzroku, wywołują również doświadczenia charakterystyczne dla innych zmysłów). Od dzieciństwa pogłębiam swoją wiedzę w tych dziedzinach i wykorzystuję ją pomagając innym.