KURSY/WARSZTATY9-DNIOWE WARSZTATY ONLINE 17.04.-25.04.2021


HUNA - WĘDRÓWKA W GŁĄB SIEBIE - DETOKS CIAŁA I UMYSŁU
W trakcie 9-dniowych warsztatów odbędziesz cudowną podróż w głąb samego/samej siebie, oczyścisz swój umysł i ciało - poznasz, dające spektakularne efekty, techniki oczyszczania aury, jak i nauczysz się usuwać  toksyny ze swojego ciała fizycznego. 


Warsztaty są dwupoziomowe - uzdrawiamy równocześnie umysł i ciało. Podczas odbywających się co drugi dzień spotkań będziemy wspólnie przeprowadzać ceremonię Ho'oponopono, która jest silnym procesem uzdrawiającym i energetyzującym Twoje ciało. Dzień bez spotkań przeznaczamy na przygotowanie ankiety Ho'oponopono.


 Program warsztatów został opracowany tak, abyś nauczył/a się skutecznie samodzielnie uzdrawiać swoje ciało na wielu płaszczyznach Twojego istnienia. Poznasz wspaniałe techniki Huny, dzięki którym uwolnisz się od ograniczających Ciebie uwarunkowań, uzdrowisz swoje życie w każdym obszarze swojej egzystencji - od zdrowia, po związki czy finanse.


Pierwszy dzień przeznaczony jest w całości na przyswojenie sobie ideologii i technik Huny.  Jest to całościowy jednodniowy kurs "HUNA - TAJEMNA WIEDZA HAWAJSKA" podczas którego poznasz cudowne techniki uzdrawiania i przyciągania obfitości. Jedną z tych technik jest Ho'oponopono, które wywodzi się ze starożytnej filozofii Huny. Huna zaś wskazuje indywidualne drogi, które poprawiają jakość życia człowieka w każdym aspekcie jego bytu: fizycznym, eterycznym, psychicznym, mentalnym i duchowym. Pokazuje ona jak zharmonizować ze sobą wszystkie te aspekty, tak aby być szczęśliwym i zadowolonym. Huna dowodzi również, iż każda istota ludzka jest wyjątkowa, ma swój indywidualny plan życia, który jest w harmonii z całkowitym planem kosmicznym wszechświata. 

Podczas kursu dowiesz się jakie są zasady przyciągania obfitości i dobrobytu, poznasz sekret prawa przyciągania oraz uwalniania od traum i negatywnych uwarunkowań. Przez kolejne 9 dni nauczysz się świadomie kreować swoją wymarzoną rzeczywistość.


Pierwszy dzień to równocześnie zmiana Twoich nawyków żywieniowych. Zaczynamy go od wprowadzenia w miejsce posiłków świeżo wyciskanych soków. Detoks sokowy cudownie oczyszcza ciało przez co umysł z łatwością wchodzi w wyższe stany świadomości. Detoks przewidziany jest na 9 dni, ale nie martw się, będziesz mógł/mogła go skrócić jeżeli uznasz, że na pierwszy raz to zbyt duże wyzwanie dla Ciebie. Szczegóły przeprowadzenia detoksu dostaniesz kilka dni przed rozpoczęciem kursu, tak abyś mogła/mógł swobodnie przygotować się do niego.


Co zyskujesz? - lżejsze ciało, bardziej lotny umysł, poczucie spokoju i szczęścia, uwolnienie od lęku;) jeżeli pragniesz zmienić swoje życie, a nie wiesz jak zacząć, zapraszam;) zrobimy to razem krok po kroku:) 


PROGRAM WARSZTATÓW:

Dzień pierwszy (spotkanie online,17.04 sobota, godz. 11.00 - 18.00) - wprowadzenie do 9-dniowego procesu oraz kurs "Huna - tajemna wiedza hawajska"


Dzień drugi (18.04 niedziela) - przygotowujesz ankietę Ho'oponopono - jest to kontynuacja procesu oczyszczania, który rozpoczął się w sobotę; pamiętaj o aktywności ruchowej i sokach;)


Dzień trzeci (spotkanie online, 19.04 poniedziałek , godz. 19.00-20.30) - wspólna ceremonia Ho'oponopono (oczyszczanie energetyczne); omówienie procesu detoksu, czas na pytania; 


Dzień czwarty (20.04 wtorek)
- zastanów się co chcesz uzdrowić następnego dnia, zrobisz to podczas medytacji Magicznego Ogrodu - jest to kontynuacja procesu oczyszczania, który rozpoczął się w sobotę; pamiętaj o aktywności ruchowej i sokach;)


Dzień piąty (spotkanie online, 21.04 środa, godz. 19.00-20.30) - Medytacja Magicznego Ogrodu (zaobserwowanie i usuwanie negatywnych programów Twojego umysłu); omówienie procesu detoksu, czas na pytania; 


Dzień szósty (22.04 czwartek)
- przygotowujesz ankietę Ho'oponopono - jest to kontynuacja procesu oczyszczania, który rozpoczął się w sobotę; pamiętaj o aktywności ruchowej i sokach;) 

Dzień siódmy (spotkanie online, 23.04 piątek, godz. 19.00-20.30) - wspólna ceremonia Ho'oponopono (oczyszczanie energetyczne); omówienie procesu detoksu, czas na pytania;


Dzień ósmy (24.04 sobota) 
- zastanów się co chcesz uzdrowić następnego dnia, zrobisz to podczas modlitwy Huny w Twojej indywidualnej intencji - jest to kontynuacja procesu oczyszczania, który rozpoczął się w sobotę; pamiętaj o aktywności ruchowej i sokach;)

Dzień dziewiąty (spotkanie online, 21.04 środa, godz. 19.00-20.30) - Modlitwa Huny - kreatywna wizualizacja - przyciąganie obfitości do swojego życia; zakończenie kursu.Wszystkie materiały szkoleniowe dostaniesz na swoją skrzynką mailową.ZAPRASZAM SERDECZNIE!

Zapisy pod nr tel. 724 920 202 (proszę zostawić smsa z imieniem i nazwiskiem, kiedy nie odbieram, to pracuję - na pewno oddzwonię:)) lub na maila kontakt@gabinet-alion.pl (proszę zostawić imię i nazwisko oraz nr kontaktowy).


Koszt warsztatów 700 zł (istnieje możliwość płatności w dwóch ratach).--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
HEART&MIND FUSION - FUZJA SERCA I UMYSŁU - KWANTOWA TECHNIKA UZDRAWIANIA ŚWIATŁEM 

WROCŁAW 


Podczas całodniowych zajęć poznacie czym jest świadomość kwantowa i jakie korzyści płyną z niezwykłego doświadczania rezonansu serca i umysłu. Aby zmieniać swoje życie w pomyślnym kierunku, sami musimy stać się Zmianą! Zaczynamy od Siebie, powracamy do wewnętrznej mądrości i harmonii, która obejmie wszystkie obszary naszego istnienia. Dowiecie się również jak uzdrawiać poszczególne sfery życia (od zdrowia po związki i finanse). Nauczycie się samodzielnie ustalać przyczyny danego problemu, oraz usuwać lub neutralizować ich skutki. Dowiecie się w jaki sposób wchodzić w wyższe stany świadomości – stan theta, tak aby świadomie manifestować w stanie beta - czyli w stanie, w którym funkcjonujemy na co dzień. Przedstawione zostaną dobroczynne formy pracy z energią (techniki oddechowe, twórcza wizualizacja, świadomość w inteligentnym polu Serca).

Zajęcia teoretyczne i praktyczne pozwolą aktywizować procesy zdrowienia i przywrócenia sił witalnych organizmu, usunąć toksyny emocjonalne, rozbudzić wewnętrzny potencjał i kreatywność życiową.

Kurs Heart&Mind Fusion jest swoistą podróżą ku odkryciu duchowej tożsamości - Wszyscy jesteśmy Boską Energią Stwórcy, posiadamy nieskończone pokłady miłości i często uśpionej wewnętrznej mądrości - Czas Przebudzenia jest Teraz!UCZESTNICY KURSU OTRZYMUJĄ CERTYFIKATY UKOŃCZENIA KURSUPROGRAM ZAJĘĆ CZĘŚĆ I:- przestrzeń Serca - droga do poznania Siebie


- moc przebaczenia i wdzięczności, pola torsyjne Serca


- manifestacja vs akcja (świadome kreowanie rzeczywistości) - wejście w stan theta


- oddech kwantowy


- skanowanie ciała (nauka widzenia ciała energetycznego)


- identyfikacja problemu - usuwanie blokad obfitości


- ustalanie i uwalnianie wzorców ograniczających Twoją realizację w życiu (relacje/związki/finanse/zdrowie)


- oczyszczanie czakr, ciał subtelnych i aury
PROGRAM ZAJĘĆ CZĘŚĆ II:


- praca z wzorcami i programami (ustalanie/uwalnianie) - programy rodzinne, społeczne, związane z pracą i z relacjami (praca w parach)


- karma - usunięcie więzów łączących nas z przyczynami problemu


- linie czasowe - czytanie przyszłości


- tworzenie listy obfitości - doładowania pozytywnych programów 


- Bliźniaczy Płomień/Bratnia Dusza - przywoływanie bratniej Duszy

 

- techniki ochronne (ochrona przed wpływem negatywnych energii)


- dostrojenie częstotliwości ciała do częstotliwości Duszy - Soul Body Fusion.
PROGRAM ZAJĘĆ CZĘŚĆ III:


- praca z poglądami - kontynuacja pracy praktycznej z pozostałych części kursu


- usuwanie czakr


- usuwanie węża Kundalinii


- aktywacja Atomu Serca


- usuwanie negatywnych myślokształtów i skupisk emocjonalnych


- odprawianie Duszy do Światła.
PROGRAM ZAJĘĆ CZĘŚĆ IV: 


- kwantowe splątanie - oczyszczanie nici aka


- uwalnianie emocji - reinkarnacja/ustalenie i uwolnienie przyczyny problemu


- telegonia - znamię pierwszego partnera


- związki telegoniczne - usuwanie połączeń telegonicznych


- triangulacja implantów - usuwanie implantów zniekształcających postrzeganie 

miłości i seksualności przez kobiety i mężczyzn


- aktywacja kryształu Atlantów


- oczyszczanie szyszynki.TERMINY:


HEART&MIND CZ. I

WROCŁAW  26.03.2021


HEART&MIND CZ. II

WROCŁAW 30.04
 


HEART&MIND CZ. III

WROCŁAW 14.05.2021


HEART&MIND FUSION CZ. IV

WROCŁAW 5-6.03.2021 (kurs dwudniowy)
koszt: 700 zł


HEART&MIND FUSION CZ. V

WROCŁAW 12-13.03.2021 (kurs dwudniowy)
koszt: 700 zł


przewidziany czas 11:00-18:00 (w tym przerwa obiadowa)


KOSZT:  400 zł za 1, 2 i 3 kursu (w cenie materiały szkoleniowe)

powtórka kursu 200 zł, możliwość płatności gotówką na miejscu.


nr konta: Alion - Medycyna Naturalna Sp. z o.o.

94 1090 2590 0000 0001 4450 5510-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------HUNA - TAJEMNA WIEDZA HAWAJSKA
Rybnik 13.02.2021


Zapraszamy serdecznie na kurs Huny, podczas którego poznacie cudowne techniki uzdrawiania i przyciągania obfitości. Jedną z tych technik, a raczej modlitw, jest Ho'oponopono.


Czym jest Ho’oponopono?  Ho’oponopono wywodzi się ze starożytnej filozofii Huny. Huna zaś wskazuje indywidualne drogi, które poprawiają jakość życia człowieka w każdym aspekcie jego bytu: fizycznym, eterycznym, psychicznym, mentalnym i duchowym. Huna pokazuje jak zharmonizować ze sobą wszystkie to aspekty, tak aby być szczęśliwym i zadowolonym. Huna dowodzi również, iż każda istota ludzka jest wyjątkowa, ma swój indywidualny plan życia, który jest w harmonii z całkowitym planem kosmicznym wszechświata....................................................................


Podczas kursu:


poznacie sekret prawa przyciągania

poznacie zasady przyciągania obfitości i dobrobytu

nauczycie się wprowadzać te zasady w życie

poznacie specjalne techniki Huny służące osiąganiu tego, czego pragniecie

pogłębicie swoją świadomość

nauczycie się oczyszczać z traum i negatywnych uwarunkowań - Ho'oponopono


..............................................................


PLAN WARSZTATÓW:

1. Czym jest Huna?

2. 3 aspekt Jaźni.

3. 7 zasad filozofii Huny.

4. Mana – siła życiowa.

5. Gromadzenie many – oddech kwantowy.

6. Autosugestia – techniki relaksacyjne.

7. Ho'oponopono – modlitwa oczyszczająca.

8. Ceremonia Ho'oponopono.

9. Modlitwa Huny – wzorzec modlitwy według systemu Wiedzy Kahunów.

10. Modlitwa Huny w intencji przyciągnięcia obfitości i dobrobytu.TERMINY:

RYBNIK 13.02.2021


przewidziany czas 12:00-18:00 
(w tym przerwa obiadowa)KOSZT:  400 zł (w cenie materiały szkoleniowe)


nr konta: Alion - Medycyna Naturalna Sp. z o.o.

94 1090 2590 0000 0001 4450 5510------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PROWADZĄCA: RENATA DUTKIEWICZ - certyfikowany praktyk ThetaHealing. Absolwentka kursów Dwupunktu - Matrycy Energetycznej, Ho'oponopono i Psychotroniki. Z wykształcenia magister Dyplomacji i Stosunków Międzynarodowych oraz licencjonowany marketingowiec z zakresu Zarządzania Biznesem, a z zamiłowania osoba, która już od najmłodszych lat interesuje się ezoteryką i rozwojem duchowym Człowieka. Do zainteresowań pani Renaty należy również rosyjska medycyna informacyjna, nowa medycyna germańska, numerologia, sny, światy równoległe oraz praca w polu serca - Heart&Mind Fusion (autorska metoda Renaty Dutkiewicz). Jej umiejętności postrzegania pozazmysłowego (ESP – extra sensory perception), ezoterycznego rozwijały się od dzieciństwa - wglądy w światy astralne, doświadczenia z OBE, zdolności mediumiczne, zdolności synestezji, świadomy sen i wiele innych.

www.gabinet-alion.pl 


 
INFORMACJE I ZAPISY:  


Alion - Medycyna Naturalna

Pracownia Zdrowia

ul. Przyjaźni 58/4u

Wrocław

tel. 724 920 202


Zapraszamy serdecznie;)


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.