SESJETHETAHEALING


Państwa samopoczucie zależy od Waszego sposobu myślenia i postrzegania świata. Jeśli odbieracie coś jako zagrożenie, Wasz organizm wyzwala reakcję stresową, której możecie być nawet nieświadomi, a to może skutkować różnymi dolegliwościami. Podstawą sesji uzdrawiania metodą ThetaHealing jest indywidualne i holistyczne podejście do człowieka jako całości. Istnieje bardzo ścisłe powiązanie pomiędzy naszym myśleniem, emocjami, wartościami oraz organizmem fizycznym. Długotrwałe tłumienie w sobie emocji, dawno zapomniane urazy i traumy, brak wybaczenia to tylko niektóre elementy ujawniające się po jakimś czasie w naszym ciele.


Sesje TethaHealing są wykonywane w celu:

- redukcji stresu

- wyjścia z depresji

- uwolnienia się od negatywnych wspomnień
- wzmocnienia poczucia własnej wartości, wiary w siebie i swoje możliwości

- oczyszczenia ciała z negatywnych wibracji
- odnalezienia radości w każdym dniu swojego życia

- uzdrowienie relacji w związkach/z blikimi osobami

- przyciągnięcia obfitości i bogactwa

- aktywacji chromosomu młodości i witalności

- uzdrowienia emocjonalnego i fizycznego (bóle głowy czy innych części ciała, depresja, stres, wahania emocjonalne, lęki, nowotwory)

- zdjęcia klątw i uroków oraz wszelkiego rodzaju ślubowań

- odprowadzenia Duszy do Światła (w przypadku opętań lub "przyklejeń" bytów astralnych do osoby, która poddawana jest sesji).


Jak przebiega sesja?


W pierwszym etapie analizuję problem, z którym przyszła osoba. Podczas rozmowy ustalam wzorce/przekonania, które blokują Klienta i uniemożliwiają Jemu samorealizację. Następnie wprowadzam Klienta w stan theta i wchodzę za Jego przyzwoleniem do Kronik Akaszy aby otrzymać informacje na temat tego co wpłynęło na obecną sytuację Klienta. Wspólnie analizujemy otrzymane informację po czym ponownie wprowadzam Klienta w stan theta i wykonuję sesję oczyszczającą (usuwam negatywne wzorce/przekonania, które zostały wcześniej zdiagnozowane zastępując je równocześnie nowymi pozytywnymi programami). Podczas sesji wykonuje również ozyszczenie czakr i aury Klienta. Każdy Klient dostaje również w prezencie zestaw afirmacji podprogowych dotyczących problemu jaki Jemu doskwiera.

Sesja polega na zdiagnozowaniu problemu, wejściu prowadzącego i Klienta w stan theta, usunięciu programów i zastąpieniu ich pozytywnymi. Trwa do półtorej godziny, podczas którego to czasu można wyczyścić wiele programów, kolejno odsłaniających się podczas sesji.

W przypadku kiedy Klient wymaga większej ilości sesji gdyż okaże się, że ma więcej negatywnych wzorców do przepracowania wówczas ustalamy indywidualny tok spotkań.


Kronika Akaszy - jest to rodzaj kosmicznej pamięci, bank informacji, w którym zapisane są wszystkie wydarzenia, uniwersalna biblioteka zawierająca wszystkie możliwe informacje, pole internetowych danych porównywalne do sieci komputerowych, gdzie te wszystkie dane są przechowywane. Kronika Akaszy jest wymieniona we wszystkich kulturach i religiach, tybetańskiej, egipskiej, perskiej, żydowskiej i chrześcijańskiej.


Akasza rejestruje wrażenia i zjawiska niczym błona fotograficzna i można ją sobie wyobrazić jako ogromną, ukrytą kamerę kosmosu. Jest ona niczym boska biblioteka, w której przeszłość, teraźniejszość i przyszłość istnieją równocześnie.


Podczas sesji możecie dowiedzieć się Państwo:

- jakie były Wasze poprzednie wcielenia (inkarnacje), które np. w znaczący sposób wpłynęły na Wasze aktualne życie;

- dowiedzieć się jak przedstawia się Wasza aktualna sytuacja życiowa - odszukać informacje dotyczące Waszej przeszłości, teraźniejszości oraz możliwej przyszłości.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


HO'OPONOPONO


Sesja polega na stworzeniu wspólnie z Klientem ankiety, w której opisane są Jej/Jego problemy oraz przeprowadzeniu ceremonii Ho'oponopono (modlitwy), która uwalnia Klienta od wszelkich blokad, zaporów i ograniczeń energetycznych.

 

Efekty sesji są często natychmiastowe gdyż energia działa już podczas wykonywania rytuału/modlitwy. Podczas rytuału zostaje uruchomiony proces  żalu i przebaczania, który sięga często bardzo głębokich korzeni (przyczyn), o których nie zdajemy sobie nawet sprawy gdyż mogą one tkwić w naszych poprzednich wcieleniach lub w historii naszych przodków. Energia uwolniona podczas rytuału oczyszcza naszą i naszej rodziny karmę przynosząc niejednokrotnie niesamowite rozwiązania trapiących nas problemów.


Sesja trwa zazwyczaj do 1,5 godziny. Może odbywać się również na odległość via Skype.SESJE WYKONYWANE SĄ W GABINECIE LUB NA ODLEGŁOŚĆ VIA SKYPE (ENERGIA NIE ZNA CZASU I PRZESTRZENI GDYŻ WSZYSTKO JEST ENERGIĄ)


Sesje wykonuje certyfikowany praktyk jednej najskuteczniejszych metod uzdrawiania energią - ThetaHealing, absolwentka kursów Dwupunktu - Matrycy Energetycznej I i II stopnia oraz Ho'oponopono - Renata Maria Dutkiewicz. Z wykształcenia magister Dyplomacji i Stosunków Międzynarodowych oraz licencjonowany marketingowiec z zakresu Zarządzania Biznesem, a z zamiłowania osoba, która już od najmłodszych lat interesuje się Ezoteryką i Rozwojem Duchowym Człowieka. Pani Renata posługuje się również w swojej praktyce takimi metodami jak Soul Body Fusion, metoda J. Silvy, rosyjska medycyna informacyjna oraz numerologia. Jej umiejętności postrzegania pozazmysłowego (ESP – Extra Sensory Perception), ezoterycznego rozwijały się od dzieciństwa - wglądy w światy astralne, doświadczenia z OBE, zdolności synestezji (stany, w których doświadczenia jednego zmysłu np. wzroku, wywołują również doświadczenia charakterystyczne dla innych zmysłów).