NLS - NIELINIOWA DIAGNOSTYKA ORGANIZMU

METATRON GR 4025 HUNTER 


Metatron GR Hunter 4025 wraz z oprogramowaniem Metapathia GR Hunter jest nowatorskim urządzeniem wynalezionym przez rosyjskich naukowców w Instytucie Psychofizyki Stosowanej w Omsku. Jest to urządzenie diagnostyczno-terapeutyczne wykorzystujące metodę diagnostyki nieliniowej (NLS). Metoda ta opiera się na fizyce kwantowo-entropijnych wzajemnych oddziaływań czyli teorii kwantowej logiki entropijnej. Ta unikalna aparatura diagnostyczna działa w oparciu o analizę spektralną wirujących pól magnetycznych organizmów żywych. Najprościej mówiąc, jest to zaawansowane nieinwazyjne urządzenie diagnostyczne służące do badania fizycznego i analizy systemu, które przy użyciu lekkich fal rezonansowych skanuje i wykrywa stan funkcjonalny ludzkiego organizmu lub śledzi powolne zmiany zachodzące w tkankach, komórkach, chromosomach, helisie DNA, molekułach lub całym organie i proponuje właściwą terapię.


Obszar zastosowań Metatronu 4025 Hunter

– przewlekłe choroby zwyrodnieniowe różnych rodzajów, choroby autoimmunologiczne, uzupełniająca terapia nowotworowa
– osłabienie systemu odpornościowego, chroniczne infekcje
– ostre, przewlekłe bóle i stany zapalne
– zmęczenie, wyczerpanie, zaburzenia snu, depresje, migreny, choroby psychosomatyczne, alergie, egzemy, neurodermatoza
– zaburzenia hormonalne, problemy menopauzalne, PMS
– choroby podeszłego wieku
– w pediatrii: problemy ze wzrostem, zaburzenia behawioralne
– problemy z kręgami: bóle pleców, stawów, napięcia, artretyzm
– urazy, złamania
– medycyna sportowa, przygotowanie do zawodów.

Matatron 4025 Hunter rozpoznaje i leczy

– układ kostno-stawowy (kości, mięśnie, stawy, itd.)
– układ limfatyczny, pojedyncze węzły chłonne
– układ naczyniowy (naczynia wieńcowe, tętnice, żyły, naczynia)
– układ nerwowy (mózg, rdzeń nerwowy, podwzgórze, przysadka)
– układ moczowo-płciowy (nerki, pęcherz, jajniki, macica, prostata)
– układ oddechowy (płuca, tchawica, oskrzela, itd.)
– układ trawienny (żołądek, jelita, przełyk, wątroba)
– układ hormonalny (tarczyca, nadnercza, itd.)
– bakterie, grzyby, wirusy i pasożyty
– składniki krwi, hormony, enzymy
– alergeny i toksyny środowiskowe
– jedzenie, zioła, homeopatia, leki.Jak działa terapia Metatronem GR Hunter?


Teoretyczne podstawy są takie, że każda komórka emituje określoną częstotliwość elektromagnetyczną. Każdy narząd odpowiada własnej częstotliwości. Ponieważ uszkodzony organ różni się od zdrowego narządu, odchylenie od standardu promieniowania jest mierzone oceniane i analizowane przez system Metatron.

Drgania elektromagnetyczne są transkrybowane przez czujniki umieszczone w słuchawkach i przechwytywane. Dane są zapisywane jako diagramy 3D. Urządzenie zawiera bazę danych, w której zdeponowana jest ogromna liczba wibracji na różnych etapach ewolucji wszystkich powszechnych patologii. Można wtedy porównać konkretny przypadek z modelem idealnym.

Urządzenie NLS jest zatem w stanie zidentyfikować zakłócenia obecne w ciele. Jest to również na etapie, w którym byłoby to niemożliwe w przypadku tradycyjnych metod. W ten sposób NLS Metatron jest również w stanie identyfikować bakterie, mykozy, toksyczne wirusy. Wszystkie narządy i układy ciała są wyświetlane na ekranie w postaci wykresów trójwymiarowych i oceniane przy użyciu skali od 1 (zdrowy narząd) do 6, gdzie mechanizmy adaptacji nie istnieją, tj. stan patologiczny.


Metatron 4025 Hunter potrafi w kilka sekund wykryć przyczynę nowotworów i chorób dziedzicznych. Niewyobrażalne efekty zostały osiągnięte dzięki całkowicie nowej metodzie spiralnego skanowania 3D, gdzie urządzenie znajduje fragmenty DNA z największą utratą danych. Jeżeli wypaczenia we fragmencie DNA zostaną naprawione, wiele symptomów na całym ciele może zniknąć.

Metatron 4025 Hunter pokazuje stopień zaawansowania choroby oraz to, czy stan jest ostry czy przewlekły. Co więcej, dzięki nowym funkcjom możliwe jest sprawdzenie jak choroba może przebiegać w przyszłości. Pokazuje czy terapia jest właściwa i czy organizm może sobie poradzić sam, bez leczenia. Metatron 4025 Hunter wykrywa nie tylko rodzaj zaburzenia lecz również jego nasilenie. Po skończonej ocenie Metatron 4025 Hunter może leczyć pacjenta jedną z terapii: Meta terapią, fitoterapią, terapią kamieniami, akupunkturą oraz irydodiagnostyką. Terapia przeprowadzana jest na ośmiu poziomach: molekularnym, ultrastrukturalnym, helisy DNA, chromosomów, jądra, komórki, tkanki, aż do całego organizmu sprawiając, że zaczyna działać efektywnie. Użytkownik może obserwować efektywność na monitorze. Analiza porównawcza pokazuje zmiany jakie zaszły po terapii. Według tych samych zasad, Metatron 4025 Hunter jest w stanie zmierzyć drgania takich środków naprawczych jak suplementy diety, homeopatia, itd. Dzięki tej funkcji można znaleźć najlepszy środek dla pacjenta. Metatron 4025 Hunter wskazuje, który środek terapeutyczny może zadziałać najlepiej i jakie obciążenia są obecne.


Metatron 4025 Hunter rozpoznaje odchylenie energii narządu od idealnego standardu zanim zostanie uszkodzony. W ten sposób jest w stanie rozróżnić zakres zakłócenia. Po jednej sesji można już zaobserwować znaczną poprawę. Jednak minimum 5 do 6 sesji w odstępie 3 tygodni konsoliduje i silnie ulepsza każdy organizm. Ten system jest rewolucyjny zarówno z punktu widzenia analizy, jak i leczenia.