KURSY/WARSZTATY
CZĘŚĆ I - HUNA - WIEDZA TAJEMNA. POZNAJ SEKRET SIŁY PRZYCIĄGANIA

TAJLANDIA, KOH CHANG


12 dni - 15.02.2020 r. - 26.02.2020  r.Zapraszamy serdecznie na kurs Huny, który odbędzie się na rajskiej wyspie Koh Chang w Tajlandii. Koh Chang jest drugą, po Phuket, największą wyspą Tajlandii. Jest górzysta w centralnej części, pokryta lasem deszczowym, z licznymi strumykami i wodospadami. Na kilkunastu efektownych plażach znajduje się wiele hoteli i resortów z bungalowami do wynajęcia. Większość z nich celuje w bogatych turystów zorganizowanych, ale sporo jest też miejsc budżetowych. Niektóre plaże są bardzo rozrywkowe z codziennymi imprezami, ale bez trudu można znaleźć miejsce bardziej wyciszone.

Woda jest czysta, turkusowa, z dużą ilością kolorowych ryb i rafy, doskonała do uprawiania snorkelingu i nurkowania, co umożliwiają liczne, działających na wyspie centra nurkowe.

Koh Chang wraz z około czterdziestoma innymi, mniejszymi wysepkami znajduje się w Morskim Parku Narodowym Mu Koh Chang


Czym jest Ho’oponopono?  Ho’oponopono wywodzi się ze starożytnej filozofii Huny. Huna zaś wskazuje indywidualne drogi, które poprawiają jakość życia człowieka w każdym aspekcie jego bytu: fizycznym, eterycznym, psychicznym, mentalnym i duchowym. Huna pokazuje jak zharmonizować ze sobą wszystkie to aspekty, tak aby być szczęśliwym i zadowolonym. Huna dowodzi również, iż każda istota ludzka jest wyjątkowa, ma swój indywidualny plan życia, który jest w harmonii z całkowitym planem kosmicznym wszechświata.


Podczas pobytu na Koh Chang połączymy wypoczynek z nauką Huny. Jeden dzień poświęcimy na kurs, a pozostałe na wspólne oczyszczania energetyczne oraz poznawanie wyspy. Jeżeli chcesz spędzić czas w miłym towarzystwie, w uroczym miejscu i do tego rozwijać się duchowo, to ta wyprawa jest właśnie dla Ciebie.


Pobyt zaplanowany jest w przepięknym ekskluzywnym 4* hotelu (zdjęcia powyżej) w opcji ze śniadaniami.


Plan imprezy:


...................................................................


Podczas kursu:


poznacie sekret prawa przyciągania

poznacie zasady przyciągania obfitości i dobrobytu

nauczycie się wprowadzać te zasady w życie

poznacie specjalne techniki Huny służące osiąganiu tego, czego pragniecie

pogłębicie swoją świadomość

nauczycie się oczyszczać z traum i negatywnych uwarunkowań - Ho'oponopono.


..............................................................


PLAN WARSZTATÓW:

1. Czym jest Huna?

2. 3 aspekt Jaźni.

3. 7 zasad filozofii Huny.

4. Mana – siła życiowa.

5. Gromadzenie many – oddech kwantowy.

6. Autosugestia – techniki relaksacyjne.

7. Ho'oponopono – modlitwa oczyszczająca.

8. Ceremonia Ho'oponopono.

9. Modlitwa Huny – wzorzec modlitwy według systemu Wiedzy Kahunów.

10. Modlitwa Huny w intencji przyciągnięcia obfitości i dobrobytu.TERMINY:KOSZT:  5400 zł (w cenie materiały szkoleniowe)------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PROWADZĄCA: RENATA DUTKIEWICZ - certyfikowany praktyk ThetaHealing. Absolwentka kursów Dwupunktu - Matrycy Energetycznej, Ho'oponopono i Psychotroniki. Z wykształcenia magister Dyplomacji i Stosunków Międzynarodowych oraz licencjonowany marketingowiec z zakresu Zarządzania Biznesem, a z zamiłowania osoba, która już od najmłodszych lat interesuje się ezoteryką i rozwojem duchowym Człowieka. Do zainteresowań pani Renaty należy również rosyjska medycyna informacyjna, nowa medycyna germańska, numerologia, sny, światy równoległe oraz praca w polu serca - Heart&Mind Fusion (autorska metoda Renaty Dutkiewicz). Jej umiejętności postrzegania pozazmysłowego (ESP – extra sensory perception), ezoterycznego rozwijały się od dzieciństwa - wglądy w światy astralne, doświadczenia z OBE, zdolności mediumiczne, zdolności synestezji, świadomy sen i wiele innych.

www.gabinet-alion.pl 


 
INFORMACJE I ZAPISY:  


- GABINET ALION -

tel. 724 920 202, 530 827 944


Zapraszamy serdecznie;)